Щорічно, у першу неділю червня, в Україні відзначається День працівників водного господарства. Готуючись до цього важливого для всіх водогосподарників свята, ми вирішили познайомити наших читачів з працівниками, щоденне завдання яких зберегти водні багатства регіону для наступних поколінь та працювати у напрямку розвитку галузі відповідно до найвищих європейських стандартів.

Сьогодні ми хочемо познайомити вас з машиністом крана автомобільного, робітником промбази Ніжинського МУВГ Мартинчиком Іваном Корнійовичем, який працює в галузі вже 24 роки.

Іван Корнійович народився 71 рік тому в місті Ніжин. З юних років з турботою і шаною ставився до збереження навколишнього природного середовища, тому невипадково життєвий шлях направив його до збереження водних ресурсів рідної Ніжинщини. За роки наполегливої праці він неодноразово отримував грамоти та подяки від місцевої, районної влади та відзнаки Деснянського БУВР.

Молодим спеціалістам він рекомендує, щодня виходивши на роботу, пам’ятати головну мету: «Від вашого відповідального та бережливого відношення до роботи залежить, яку воду в майбутньому будемо пити ми та наші діти».