• створюється Держводагентством та є консультативно-дорадчим органом у межах суббасейнів Десни та верхнього Дніпра;
  • діє на території Сумської, Чернігівської та Київської областей;
  • створюється відповідно до статей 133, 15 Водного кодексу України, на основі принципів Конвенції про охорону та використання транскордонних витоків та міжнародних озер 1992 року, Директиви 2000/60/ЄС Європейського Парламенту та Ради ЄС від 23 жовтня 2000 року про встановлення рамок діяльності Співтовариства у сфері водної політики, з метою врахування інтересів усіх зацікавлених сторін щодо використання та охорони вод та відтворення водних ресурсів у межах річкового басейну при впровадженні інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами за басейновим принципом.

 

 

10 жовтня відбудеться чергове онлайн-засідання басейнової ради Десни та верхнього Дніпра.

10.10.23 об 11 год. 00 хв. відбудеться чергове засідання басейнової ради Десни та верхнього Дніпра, на якому будуть розглянуті наступні питання:

  1. Розробка окремих елементів плану управління суббасейнами Верхнього Дніпра і річки Десна та кроки на 2024 рік. Представлення пропозицій до програми заходів.
  2. Моніторинг поверхневих вод суббасейнів Верхнього Дніпра і річки Десна.

Засідання буде відбуватися в онлайн режимі за допомогою додатку Google Meet.

До участі у заході запрошуються представники громадських організацій та органів влади і місцевого самоврядування, експерти, вчені та фахівці екологічного напрямку, представники засобів масової інформації.

Для отримання додаткової інформації щодо онлайн заходу можна звертатися до контактної особи: Сластьон Ольга (0462) 68-71-03, (050) 942-91-28, b.radadesna@gmail.com, з питань підключення до онлайн заходу – Журавльова Аліна Ігорівна (тел.: 097-514-10-51).