Готуючись до важливого для всіх водогосподарників свята – Дня працівників водного господарства, котрий відзначається в Україні у першу неділю червня – ми продовжуємо знайомити вас з людьми, праця яких присвячена збереженню водних багатств регіону для прийдешніх поколінь. Відданість цих працівників #БасейнДесни заслуговує шани та поваги.

Сьогодні хочемо розповісти вам про людину, що розпочала свою діяльність у водному господарстві Козелецького району ще в 1977 році – про тракториста – машиніста Левченко Миколу Опанасовича. Примітно, що він старанно виконує свою роботу в організації й нині.

Народився Микола Опанасович в смт Козелець, а після закінчення Козелецької школи №1, довго не вагаючись, пішов навчатися на тракториста – перемогли цікавість до механізмів та захоплення технікою.

За 43 роки трудової діяльності Микола Опанасович проявив себе професіоналом своєї справи – енергійний та працелюбний, завжди відповідально ставиться до виробничих задач та завдань. Колеги з теплотою та вдячністю відгукуються про нього та цінують як чудову людину і товариша. Він завжди допоможе слушною порадою, поділиться досвідом і прийде на допомогу.

Він неодноразово отримував подяки та нагороджувався почесними грамотами – його досвід та знання високо цінить і керівництво, адже такий високий рівень професіоналізму дає змогу виконувати найскладнішу роботу.

Тим, хто вагається чи варто йти у водогосподарську галузь, Микола Опанасович радить не боятися присвятити своє життя справі, що вас цікавить і приваблює.

Хоч це і нелегка щоденна праця, проте надзвичайно відповідальна та важлива – її значення важко переоцінити для суспільства, адже вода є основою життя і надзвичайно цінним ресурсом для виробництва.