Сьогодні, 23 липня, відбулися збори працівників Деснянського басейнового управління водних ресурсів з приводу внесення змін у колективний договір. Це зроблено з метою поліпшення умов праці, а також обумовлено змінами в чинному законодавстві України, реорганізацією, що триває в управлінні.

Напередодні робочою комісією Деснянського БУВР, з урахуванням зауважень та пропозицій працівників, підготовлено проєкт внесення змін до колективного договору. Адже він є основним локальним нормативно-правовим документом (актом), який є гнучкішим за законодавство, регулює виробничі, трудові, соціально-економічні відносини та узгоджує інтереси працівників і адміністрації. Саме тому розробка цього важливого та всеохоплюючого документа вимагає виваженого підходу та врахування інтересів обох сторін.

Зокрема, зазнали змін та доповнень положення колективного договору відносно захисту трудових та матеріальних прав, гарантій та соціально-економічних пільг. Суттєво доопрацьовано розділ «Охорона праці», що стосується як зобов’язань роботодавця, так і зобов’язань працівників. А також щодо спільних дій зазначених сторін направлених на поліпшення умов праці та мінімізацію ризиків виробничого травматизму і професійних захворювань.