Сьогодні 26 травня відбулося засідання обласної комісії з питань управління водними ресурсами та розвитку водного господарства, під головуванням заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації Олександра Савченка.
Захід проходив у приміщенні Чернігівської облдержадміністрації. Основне питання, що було винесене на розгляд сьогоднішнього засідання, стосувалося формування переліку перспективних земельних ділянок водного фонду (водних об’єктів) Чернігівської області з метою продажу права їх оренди на конкурентних засадах. Згідно наданого переліку, з метою дотриманням вимог Земельного кодексу України та Водного кодексу України, членами комісії проведена робота по усесторонньому вивченню даного питання та надані пропозиції щодо доцільності та можливості надання в оренду земель водного фонду (водних об’єктів).
Щодо стану водних об’єктів перспективних для надання в оренду від Деснянського БУВР доповідачами виступили начальниця управління, Наталія Грудницька та начальниця відділу водних відносин та басейнової взаємодії Деснянського БУВР Ольга Сластьон. Загалом комісією було проаналізовано 16 земельних ділянок водного фонду з розташованими на них водними об’єктами. За інформацією наданою членами комісії 6 земельних ділянок вважаються доцільними для включення в перелік. По 6 необхідне уточнення пов’язане з обліком в Державному земельному кадастрі. І ще по 4 ділянкам – недоцільне включення до переліку (відсутність перспектив для риборозведення). Також для ефективного вирішення питань по наданню в оренду водних об’єктів, надалі необхідно забезпечити співпрацю комісії з структурними підрозділами обласної державної адміністрації.