Підтримуючи давню українську традицію, напередодні Старого Нового року до Деснянського БУВР завітали юні щедрувальники з КП «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради.

Своєю артистичністю, майстерним виконанням українських народних та різдвяних пісень талановиті вихованці центру задали гарний настрій спеціалістам управління на весь робочий тиждень.
Окрім того, дітлахи підготували сувенірні подарунки для працівників управління. В свою чергу, водогосподарники подякували щедрувальникам солодкими гостинцями.

Крім того, спеціалісти Деснянського БУВР, Ніжинського МУВГ та представники ГО «За відродження Десни» вирішили перейняти роль Святого Миколая та підготували для вихованців закладу ще й необхідне обладнання для кабінету зорової стимуляції.

Новорічні та Різдвяні свята – це кращий час, щоб взяти за звичку робити добро, вітати, дарувати подарунки, створювати казкову атмосферу не тільки для рідних та друзів, а й для тих, хто цього потребує найбільше.
Давайте відновлювати традиції добра та свята в нашій країні через маленькі вчинки кожного з нас, і разом ми розпочнемо новий рік правильно та з користю для суспільства.