Щороку в третій четвер травня вся Україна, а також кожний куточок нашої планети, де проживають українці, перетворюється на барвисту фантастичну красу.

День вишиванки – це свято національної єдності, свято збереження споконвічних народних традицій по створенню та носінню етнічного одягу, це символ єднання українців незалежно від віросповідання чи політичних поглядів.

Цьогоріч у карантинних умовах заборонені масові заходи, проте всім нам як ніколи потрібні позитивні емоції, натхнення та добрі думки. Тож спеціалісти Деснянського БУВР традиційно підтримали свято українського національного одягу  та прийшли на роботу у вишиванках, продемонструвавши свою свідомість і створивши потужний колективний настрій.

Деснянське басейнове управління водних ресурсів вітає всіх із Днем вишиванки! Нехай це свято зітре кордони та об’єднає українців по всьому світу! Ми – сильна, незалежна нація з прекрасними традиціями. Плекаймо їх і розвиваймо – вдягайте вишиванку де б ви не були та діліться з оточуючими справжнім українським настроєм і зберігайте водні ресурси!