Провідним інженером Городнянської експлуатаційної дільниці Деснянського басейнового управління водних ресурсів Максимом Чайком минулого тижня проведено робочу зустріч із головою Ваганицької сільської ради Надією Лущай за напрямком взаємодії «Управління водними ресурсами та інфраструктурою».

Під час спілкування особлива увага приділялась питанням прибережних захисних смуг, оскільки вони є природоохоронними територіями з режимом обмеженої господарської діяльності. Фахівцем Деснянського БУВР надано роз’яснення стосовно того, що забороняється робити на ПЗС (згідно статтей 88, 89 Водного кодексу України) та які заходи будуть вжиті у разі порушення водного законодавства. Голова громади повідомила, що таких правопорушень на території Ваганицької сільської ради на даний час не було зафіксовано.

Також обговорювалися питання з виявлення, обстеження, а в подальшому і взяття на баланс, безгосподарських гідротехнічних споруд на осушувальній системі «Смяч», яка знаходиться в адміністративних межах вищезазначеної громади.
Окрім того, начальником Городнянської ЕД Сергієм Юрченком цього тижня проводилася аналогічна робоча зустріч з головою Деревинської сільської ради Ганною Дрожжею, в ході котрої було піднято питанння безгосподарського майна на осушувальній системі «Деревини».

Консолідація зусиль водників та представників органів місцевого самоврядування – дієвий спосіб збереження водних об’єктів та ресурсів.