На початку осені 2020 року Деснянським басейновим управлінням водних ресурсів для маленьких еко-активістів до Дня Десни було організовано та проведено творчий конкурс «Я – дитина, збережу краплину». Тоді було визначено два переможці конкурсу. Проте цікавих робіт було значно більше. Й для того, щоби старання екологічно свідомих дітлахів не стали марними, було вирішено створити тимчасову тематичну виставку, котру розмістили у громадській приймальні Деснянського БУВР. Де з доробками дітей могли ознайомитися всі відвідувачі управління.
Тема виставки торкалася забруднення навколишнього середовище та була обрана не випадково, адже на часі екологічні виклики перед людством. І дітей слід долучати до еко-просвіти, аби закласти підґрунтя для вирішення цих питань у майбутньому методом попередження негативного впливу на навколишнє середовище.
Оскільки тема виставки лишається актуальною, було прийнято рішення передати доробки дітлахів у дарунок КП «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради, вихованці котрого прийняли безпосередню участь у створенні експонатів. Тож тепер з експозицією можна ознайомитися у приміщенні зазначеного навчального закладу.