Минулого тижня заступник начальника Корюківського міжрайонного управління водного господарства Віктор Макуха провів робочу зустріч із директором ТОВ «ПГ «Бреч» Володимиром Смаглюком.

Під час спілкування розглядалося питання щодо передачі приватному підприємству на безоплатне зберігання частини меліоративної системи «Бреч», яка знаходиться на території Корюківського району. Сторонами обговорювалися пропозиції та зауваження щодо стану об’єктів інженерної інфраструктури, процедура передачі та умови укладання і виконання договору приватним підприємством.

Зауважимо, що Деснянське басейнове управління водних ресурсів забезпечує реалізацію державної політики у сфері розвитку водного господарства та гідротехнічної меліорації земель, управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів. Таким чином, управління вправі укладати договори (угоди) для здійснення завдань, віднесених до його компетенції, з урахуванням особливостей і вимог норм чинного законодавства України. У свою чергу, приватне підприємство зобов’язане виконувати всі умови договору. Зокрема, виконувати ремонтно-доглядові роботи на зазначеній меліоративній мережі та підтримувати в належному стані територію.