Цілеспрямована та взаємоузгоджена робота з водокористувачами є одним з найважливіших аспектів при підготовці ПУРБ, адже їх екологічні потреби мають бути інтегровані в законодавство та перетворені в дії для підтримання довкілля в прийнятному стані.

Саме з такою метою, 15 березня проведено комунікативний тренінг з питань підготовки програми заходів Плану управління суббасейнами Верхнього Дніпра та річки Десна, до якого долучилися спеціалісти Деснянського БУВР та найбільші водокористувачі.

Захід організовано в рамках реалізації EU4Environment — Water and Data (Програма EU4 Environment – Water Resources and Environmental Data) за  сприяння Держводагентства та Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства.

Особливу увагу під час онлайн-тренінгу приділяли ефективному та раціональному плануванню заходів, спрямованих на вирішення водно-екологічних проблем, які виникають в результаті діяльності підприємств комунальних господарства, які створюють потенційний ризик для поверхневих водних об’єктів.

Щиро дякуємо організаторам, експертам та усім учасникам тренінгу за плідну співпрацю та гарні результати роботи.