Спеціалісти Деснянського БУВР вкотре долучилися до екологічної просвіти серед шкільної і студентської молоді та взяли участь у Всеукраїнській учнівській екологічній конференції «ВИВЧАТИ, ЩОБ ЗБЕРЕГТИ», яка присвячена дослідженням у галузі природничих наук. Захід проходив на базі Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської облради. Учасниками заходу були учні зазначеного ліцею, КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів», департамент екології та природних ресурсів та партнерська мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні».
На конференції обговорили питання кліматичного контролю, впровадження на Чернігівщині компостування залишків рослинності, створення розсадників для озеленення та баз для екологічних активностей молоді, культуру сортування сміття та основи екологічного виховання.
Спеціалісти управління поділилися з присутніми своїм досвідом проведення екологічних лекцій, екскурсій та еко-толок для молоді, які досить часто проходять з ініціативи Деснянського БУВР.
Наголошуємо, що Деснянське БУВР активно співпрацює з молоддю Чернігівщини та готове прийти на допомогу у вирішенні різних екологічних і наукових питань, отриманні практичних вмінь та навичок та в пошуку інформації щодо водних ресурсів області.