Продовжує свою діяльність робоча група з вивчення ситуації щодо порушень вимог Водного кодексу України та Земельного кодексу України при здійсненні господарської діяльності в прибережно захисних смугах водних об’єктів на території Чернігівської області, до складу якої входять фахівці структурних підрозділів Чернігівської облдержадміністрації, Держекоінспекції, Держгеокадастру та Деснянського БУВР.

Тож сьогодні відбувся черговий виїзд-обстеження територій поблизу сіл Локнисте та Гориця Менського району та біля села Клочків Чернігівського району. У ході перевірки вивчали законність розорювання землі вздовж берегів річок Десна, Мена, Снов та заплавних озер.

Під час цих робіт вкотре виявлено, що за рахунок господарської діяльності відбувається руйнування русел малих річок та струмків, зменшується природний рослинний покрив та лісистість басейнів річок, відбувається розорення заплавних земель. Зазначені фактори унеможливлюють здійснення комплексних заходів щодо збереження водності рік. Що у свою чергу негативно впливає на розвиток екосистеми та завдає значної шкоди водним ресурсам басейну Десни.