Днями відбулася передача у безоплатне зберігання частини осушувальної системи «Млинок», що знаходиться у Куликівському районі Чернігівської області. В якості зберігача виступило приватне підприємство «Агрофірма «Кладьківка», якому і передано на зберігання міжгосподарський канал СК-провідний, загальною протяжністю 5 кілометрів та 3 гідротехнічні споруди.

Відповідно, тепер за виконання доглядових робіт (здійснення обкошування, очистки, побілки споруд) і підтримання в належному стані території несе відповідальність приватне підприємство «Агрофірма «Кладьківка».

Нагадаємо, що Деснянське басейнове управління водних ресурсів здійснює виробничі функції з управління інженерною інфраструктурою меліоративних систем, її окремими об’єктами та забезпечує цільове використання та збереження закріпленого за ним майна. Управління має право укладати договори (угоди) для вирішення питань, що належать до його компетенції, з урахуванням особливостей і вимог, встановлених Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України та іншими нормативно-правовими актами щодо окремих видів договорів.