Сьогодні, 20 травня, керівництво Деснянського басейнового управління водних ресурсів провело планову нараду з начальниками міжрайонних управлінь водного господарства (Ніжинського, Борзнянського, Корюківського, Сосницького) та структурних підрозділів управління. Вона проходила в дещо незвичному для таких заходів форматі – у вигляді онлайн-конференції. Такий вид комунікації набуває все більшої популярності в умовах карантину та обумовлений перш за все прагненням зберегти здоров’я фахівців.

В ході наради були підняті та опрацьовані наступні питання порядку денного:
1. Про стан забезпечення водними ресурсами у 2020 році та забезпечення сталого функціонування водогосподарської галузі.
2. Щодо взаємодії з органами місцевого самоврядування за напрямком «Управління водними ресурсами та інфраструктурою».
3. Про ефективне використання державного майна та виготовлення правовстановлюючих документів.
4. Подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування в умовах проведення реорганізації міжрайонних управлінь водного господарства.
Серед інших питань розглядалися й організаційні моменти, в тому числі покращення комунікації, як між окремим відділами, так і загалом між представниками ДБУВР та МУВГ.

Під час проведення онлайн-наради, начальник ДБУВР Наталія Грудницька в черговий раз зауважила начальникам підвідомчих МУВГ про необхідність з більшою віддачею включатися в роботу на підвідомчих територіях, про необхідності налагодження щільнішої співпраці з органами місцевого самоврядування тощо.

Загалом же слово тримали кілька начальників відділів управління відповідно до питань порядку денного, а також відповідно кількох робочих моментів, які не були зазначені серед основних.
Підсумовуючи проведену нараду, зазначимо, що керівники міжрайонних управлінь водного господарства відповідно меті наради надали зі свого боку звітну інформацію та зобов’язалися доповнити її згідно зауважень керівництва.