Сьогодні в першій половині дня у приміщенні Деснянського басейнового управління водних ресурсів відбулася нарада апарату управління з керівниками підвідомчих організацій.

Головним, винесеним на порядок денний, було питання про виконання заходів щодо забезпечення ефективного функціонування водогосподарської галузі у першому півріччі 2020 року та основні напрямки роботи на друге півріччя поточного року.

В розрізі цієї теми обговорювалися питання передачі об’єктів інженерної інфраструктури, наявність і використання аварійного запасу міжрайонними управліннями водного господарства та експлуатаційними дільницями, створення та проведення комісій по обстеженню гідротехнічних споруд спільно з представниками органів місцевого самоврядування, економічні питання та питання оформлення дозволів на спецводокористування тощо.

Також особливу увагу приділили тематиці реорганізації міжрайонних управлінь водного господарства. Про її виклики та переваги зазначила начальниця Деснянського БУВР Наталія Грудницька.