Сьогодні, 11 липня, у форматі онлайн відбулося чергове засідання басейнової ради Десни та верхнього Дніпра, яке проходило в адмінбудівлі Деснянського БУВР. Захід проходив під головуванням Сергія Цибулі — голови басейнової ради, представника від Національного університету «Чернігівська політехніка».

Оскільки басейнова рада є частиною євроінтеграційного процесу та демократичною платформою, яка впроваджує дві складові управління (за басейновим принципом та за інтегрованим методом управління), її робота повинна бути результативною як ніколи.

Цього разу окрім членів басейнової ради до обговорення питань приєднались і представники органів місцевого самоврядування басейну Десни на території Чернігівської та Сумської області та представники Держекоінспекції у Чернігівській області. Завдяки залученню громад до існуючих проблем стане можливим включення до місцевих програм заходів, спрямованих на вирішення водно-екологічних проблем та буде розпочато їх фінансування.

Саме активна співпраця Басейнової ради з органами місцевого самоврядування сприятиме збереженню довкілля та формуванню позитивного іміджу України на міжнародній арені, що є особливо важливим у контексті міжнародних зобов’язань України.

Всі спільно напрацьовані рішення й пропозиції, які звучали на засіданні, будуть враховуватись під час розроблення та виконання Плану управління річковим басейном.