У водних господарствах Чернігівської області продовжується виконання планових ремонтних робіт. В тому числі задіяного на місцях устаткування та техніки.

Так, спеціалістами Борзнянського міжрайонного управління водного господарства в поточному місяці проводиться ремонт авто-тракторної техніки, що регулярно використовується в роботах організації.
Що цікаво, карантинні заходи, котрі нині тривають в Україні, певною мірою посприяли проведенню такої технічної профілактики. Оскільки в цей період дещо зменшилося навантаження на засоби механізації, котрі задіяні для робіт на міжгосподарській меліоративній мережі.

Тож з’явилися додаткові часові можливості для приведення їх до належного стану. Наразі вже виконано ремонт вузлів та агрегатів екскаваторної техніки (ЕТ18-20 і ЕО 3211) та розпочато поточний ремонт вантажних автомобілів.

Зазначимо, що здійснення технічної підтримки відповідних засобів важливе, адже співробітники організації в подальшому продовжать активно використовувати всю відремонтовану техніку.

Вона й надалі буде задіяна у проведенні земельних робіт на каналах меліоративних систем, в надзвичайних ситуаціях (які можуть виникнути в процесі роботи), під час повеней і паводків. Та загалом її використання значно полегшить виконання доглядових робіт на осушувальних системах в зоні діяльності управління.