Нещодавно стартувала всеукраїнська роз’яснювально-інформаційна кампанія EUkraina яка розповідає про базові європейські цінності, розкриває практичний зміст євроінтеграції і ті переваги та можливості, які з’являються в житті українців завдяки інтеграції нашої країни до ЄС.

Кампанія була ініційована Урядом за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та спільно з проектом ЄС Association4U.
Кампанія має на меті підвищити обізнаність щодо переваг євроінтеграції, продемонструвати європейські цінності на прикладах щоденного життя українців та зробити підтримку євроінтеграції свідомою.

Ці процеси мають пряме відношення до збереження та покращення якості водних ресурсів. Так наприклад, відповідно до європейських стандартів Держводагентством здійснюється трансформація існуючої системи моніторингу поверхневих вод. Для забезпечення виконання вимірювань пріоритетних забруднюючих речовин здійснюється облаштування 4 базових лабораторій – Західного (м. Івано-Франківськ), Східного (м. Слов’янськ), Північного (м. Вишгород) та Південного (м. Одеса) регіонів. Це дасть можливість контролювати якість води відповідно до європейський стандартів для досягнення в майбутньому доброго екологічного стану масивів поверхневих вод.
Детальніше з інформацією про урядову інформаційну кампанію EUkraina можна ознайомитися за посиланням https://association4u.in.ua/
Тож, долучайтеся до кампанії та завантажуйте рамку EUkraina на фото вашого профілю у Фейсбук за лінком https://bit.ly/3au2RNv