Цього вівторка,14 липня, провідний інженер із використання водних ресурсів Чернігівської експлуатаційної дільниці Григорій Климуха взяв участь у робочій нараді, котра проходила у Ріпкинській районній державній адміністрації.

На порядок денний виносилося питання щодо стану меліоративних систем та гідротехнічних споруд, розташованих на території Ріпкинського району. У ході зустрічі обговорювалися як самі об’єкти, так і можливості та проблеми їх експлуатації.
Розглядалися й питання компетенції органів місцевого самоврядування в галузях водних та земельних відносин, проведення інвентаризації ГТС, побудованих на водних об’єктах та меліоративній мережі, котрі нині є безгосподарськими.

Після обговорення присутніми сторонами було вирішено направити звернення до сільських та селищних рад із ініціативою вжити заходів із виявлення безгосподарських меліоративних систем і ГТС на водних об’єктах та фактів самовільного проведення гідротехнічних робіт на землях водного фонду. Також головам відповідних громад спільно із фахівцями Деснянського БУВР необхідно опрацювати питання щодо передачі меліоративних систем та об’єктів інженерної інфраструктури у комунальну власність.