Минулого тижня спеціалісти Сосницького міжрайонного управління водного господарства провели робочу зустріч з головою Блистівської сільської ради Довбнею Віталієм в межах компетенції стосовно питань водної сфери.

Спільно було проведено обстеження руслового ставка, гідротехнічних споруд, які знаходяться на річці Лоска в територіальних межах зазначеної громади (Новгород – Сіверський район).

Також оглянуто природне джерело, що знаходиться біля ставка в селі Лоска та при випаданні інтенсивних опадів постійно замулюється. В ході обговорення цього питання водогосподарники надали рекомендації щодо його збереження і розчищення та передали інформацію про наявний в них перелік об’єктів інженерної інфраструктури і схеми їх розміщення.
Окрім того обговорювалися й питання з організації проведення інвентаризації безгосподарських гідротехнічних споруд, побудованих на водних об’єктах та внутрішньогосподарській меліоративній мережі.

За підсумками обстеження, Блистівською громадою в подальшому буде організована комісія, що займатиметься виявленням та прийняттям безгосподарського майна у власність громади. До її складу будуть залучені фахівці Сосницького МУВГ.