Деснянське басейнове управління водних ресурсів офіційно та на постійній основі перейшло на електронний обіг службової документації. На початку місяця відділом інформаційних технологій був укладений договір із вітчизняною компанією ІнфоПлюс щодо придбання постійної ліцензії на використання системи АСКОД.
Зазначена система відповідає всім сучасним вимогам ведення електронної документації. Тож протягом року Деснянське БУВР тестувало її з використанням тимчасової ліцензії. Й у підсумку спеціалісти управління знайшли її такою, що задовольняє всі нагальні потреби та найвибагливіші вимоги до інформаційної безпеки. У порівнянні зі старою, «паперовою», системою, електронний документообіг має численні переваги. Найбільшою з них, звичайно, є скорочення часу потрібного на обробку робочих матеріалів.
Перехід державних установ України на електронну систему ведення та обробки документації триває вже кілька років, що пов’язано з великими обсягами документів та складною системою їх обігу. Незважаючи на складнощі, пов’язані з впровадження подібної системи, фахівці Деснянського БУВР, пройшовши кілька етапів цього процесу, врешті користуються в своїй роботі сучасними механізмами ведення документообігу. Що в свою чергу значно покращує та пришвидшує виконання поставлених перед управлінням задач.