22 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день водних ресурсів. Цьогоріч він пройде під гаслом «Станьте тими змінами, які ви хочете бачити у світі» та спрямований на вирішення проблем із водопостачанням та якістю води, яку споживає людство.
Протягом минулого року українці особливо відчули цінність води – чистої та безпечної, доступної кожному, оскільки військові дії багатьох позбавили базового права людини – права на питну воду. Тому місія заходів, які проходять до цього дня – нагадати людству про роль цілющої вологи, необхідність її захисту та економії.
З нагоди цього свята, фахівці Деснянського БУВР провели інтерактивні заходи, бесіди та лекції для школярів в різних куточках Чернігівщини.
Для школярів початкової школи Прилуцького ліцею № 5 ім. В. Затолокіна організовано перегляд екологічних мультфільмів з подальшим їх обговоренням та бесідою на водну тематику.
 В Сосницькій гімназії ім. О. Довженка організовано тематичний урок «Вода– знайома незнайомка», під час якого школярі переглянули презентаційні матеріали та розв’язували екологічні філворди.
Учні початкових класів Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ст ім. Х. Алчевської прийняли участь в івенті на водну тематику, в ході якого дізналися детальніше про водойми Ураїни та Чернігівської області.
В Ніжинській гімназії № 1 пройшов темтичний урок, де діти здобули нові знання на водну тематику та розробили проект «Вода — це життя», який власноруч розмалювали та підготували на уроці.
На цьому заходи присвячені Всесвітньому дню водних ресурсів не завершуються. Слідкувати за майбутніми активностями можна буде на сторінці Деснянського БУВР.