Цієї неділі 7 червня водогосподарники України відзначатимуть своє професійне свято – День працівників водного господарства. Фахівці Деснянського басейнового управління водних ресурсів вирішили не просто відсвяткувати цей день, а й зробити черговий корисний внесок у збереження водойм Чернігівщини.

Тож вирішили напередодні власного свята влаштувати прибирання берегу річки Білоус (права притока Десни) на ділянці, що знаходиться в селі Павлівка.
І так склалося, що очищення берегу цього водного об’єкту від побутового сміття припало ще й на Всесвітній день охорони навколишнього середовища, що покликаний привернути увагу громадськості до стану довкілля. Це додало ще більшої наснаги й без того вмотивованим спеціалістам Деснянського БУВР, що трепетно ставляться до природи і особливо до водойм.

Особливість річки Білоус – поріг, що знаходиться в селі Павлівка (Павлівський водоспад). Ця місцина в теплу пору року приваблює безліч відвідувачів. І хоча це позитивно, що водними об’єктами та їх особливостями цікавляться все більше людей, проте ця зацікавленість має і зворотну сторону медалі – купи сміття, пляшок, пластику тощо. Тож потребує й додаткового догляду.

Користуючись нагодою, давайте зробимо хоча б один крок для покращення екологічного стану довкілля. Можливо, хтось із вас, надихнувшись прикладом водогосподарників, прибере сміття на березі водойми, а дехто замислившись просто візьме за звичку не лишати слідів свого перебування на природі.
Тільки спільними зусиллями ми з вами зможемо все. Краса поряд, потрібно лише навчитися бачити її та берегти!