У День Десни-2022 у форматі відеоконференції відбулося позачергове засідання Басейнової ради Десни та верхнього Дніпра під головуванням Сергій Цибуля, присвячене розгляду питання щодо активізації процесу реформування водогосподарської галузі та практичної реалізації розділення функцій управління інфраструктурою. Йшлося про початок передачі меліоративних систем державних меліоративних фондів до Державного агентства меліорації та рибного господарства.
 На засіданні обговорили специфіку функціонування меліоративного комплексу з урахуванням природно-кліматичних особливостей суббасейнів верхнього Дніпра та річки Десна та інших чинників. Наголошувалось на необхідності пріоритетності природоорієнтованих рішень та врахування технологічних, економічних та соціальних аспектів в управлінні інфраструктурою водного господарства.
 Заслухавши думки членів басейнової ради, дійшли спільної згоди щодо необхідності підготовки листа-звернення до керівництва держави з пропозиціями щодо процесу реформування водогосподарської галузі.
 Залишаємося сильними та єдиними і віримо в нашу перемогу! Бережемо і відновлюємо наші річки для наступних поколінь разом!