Фахівці Деснянського басейнового управління водних ресурсів взяли участь у спільній нараді з представниками Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області, що проходила у місті Конотоп. В ході неї розглянули проблеми суббасейну Десни на території Сумської області, а також спеціалісти обох водогосподарських організацій поспілкувалися з головами територіальних громад.
Нарада проводилася відповідно до Порядку взаємодії ДБУВР та РОВР у Сумській області у межах суббасейну річки Десна та з метою здійснення координації в питаннях управління, використання та відтворення водних ресурсів.
Вона тривала два дні та складалася з двох етапів.
В ході першого (10 червня) розглядалися такі питання, як:
  • зміни у водному та земельному законодавстві, у тому числі удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин;
  • роль об’єднаних територіальних громад в басейновому принципі управління
водними ресурсами;
Другий етап (11 червня) був присвячений наступним питанням:
  • пріоритетні напрямки реалізації заходів з екологічного оздоровлення поверхневих вод суббасейну річки Десна;
  • компетенція структурних підрозділів Держводагентства в розгляді оцінки впливу на довкілля;
  • проведення заходів з еколого-просвітницької діяльності, популяризація екологічних знань.
А також інші питання водогосподарської галузі.

Щодо останнього пункту слід зазначити, що саме в цей день до Деснянського БУВР в Чернігові завітали студенти спеціальності екологія Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка. Під час спілкування з якими спеціалісти управління розповіли їм про структуру ДБУВР і про взаємодію з громадськістю. А також відповідали на запитання майбутніх екологів щодо водогосподарської обстановки та управління водними ресурсами.