Учора в місті Суми проходила робоча зустріч фахівців Деснянського басейнового управління водних ресурсів з представниками Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області.

Від Деснянського БУВР участь у ній взяли начальниця управління Наталія Грудницька, начальниця відділу водних відносин та басейнової взаємодії Ольга Сластьон, а також представниця сектору у Чернігівській області Державодагентства Наталія Радченко.

Обговорювалися питання взаємодії щодо впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами за басейновим принципом, режимів роботи водогосподарських об’єктів у період маловоддя, оперативної інформації про водогосподарську та гідрологічну обстановку на водних об’єктах суббасейну річки Десна. Окрім того, водогосподарники Чернігівщини поділилися власним досвідом роботи щодо взаємодії у питаннях водної сфери з органами місцевого самоврядування та водокористувачами й щодо питань оренди водних об’єктів.

Також під час зустрічі Наталія Грудницька вручила Грамоту Верховної Ради України начальнику РОВР у Сумській області Олексію Гордійку за значний внесок у розвиток водогосподарської галузі України та побажала йому й надалі плідно працювати у сфері водного менеджменту!