Попри всі перепони, які нам створюють держави-агресори, ми продовжуємо виконувати свою роботу, твердо стояти на шляху до євроінтеграції та активно впроваджувати свої напрацювання у напрямку кращих світових практик управління водними ресурсами.
 Так, сьогодні, 01 грудня, відбулося чергове засідання басейнової ради Десни та верхнього Дніпра під головуванням Сергія Цибулі— голови басейнової ради, представника від Національного університету «Чернігівська політехніка».
Захід пройшов на базі Національного університету «Чернігівська політехніка», студенти якого завжди мають активну і свідому екологічну позицію та долучаються до всіх еко-активностей та івентів, організованих Деснянським БУВР та басейновою радою.
 Останнє в 2022 році засідання було присвячене питанню розробки Плану управління річковим басейном Дніпра з врахуванням впливу військових дій на водні ресурси суббасейну Верхнього Дніпра та річки Десна.
 До уваги учасників заходу було представлено, підготовлений Деснянським БУВР, проєкт Розділу 7 «Огляд виконання програм або заходів включаючи шляхи досягнення визначених цілей для суббасейну Верхнього Дніпра та річки Десна».Про вплив військових дій на водні об’єкти розповіли представники Державної екологічної інспекції у Чернігівській області — Валентина Дзюба і Державної екологічної інспекції у Сумській області — Віталій Литвин.
 Всі спільно напрацьовані рішення й пропозиції, які прозвучали на засіданні, мають посприяти посиленню взаємодії між членами басейнової ради та будуть враховані під час розроблення та виконання Плану управління річковим басейном Дніпра.
 І на останок члени басейнової ради Десни та верхнього Дніпра поспілкувалися зі студентами та поділилися своїм досвідом й інформаційними напрацюваннями у сфері викоритання та відтворення поверхневих водних ресурсів.