Корюківське міжрайонне управління водного господарства продовжує виконання ремонтно-доглядових робіт. Цього тижня відповідні заходи проводилися на меліоративній системі «Турчанка». Зокрема, скошено трав’яну рослинність по дну канала, на укосах та бермі на площі в 0,1 га. Також від наносів та мулу очищено плити кріплення у верхньому та нижньому б’єфах гідротехнічних споруд.
Меліоративна система “Турчанка” – це система двобічного регулювання, котра розташована в межах Корюківського та Сновського районів. Загальна протяжність цієї міжгосподарської меліоративної мережі складає близько 58 км.
Річка Турчанка є магістральним каналом однойменної меліоративної системи та водоприймачем о/с “Турчанка”. Довжина річки складає – 41,2 км. Регулювання стоку здійснюється 21 гідротехнічною спорудою. Зазначена річка має 5 приток, довжиною більше 10 км. Це такі малі річки як: Передовка, Брус, Березівка, Тихонка, Струга. Вони маловодні і тому власний стік річки зарегульований слабо.
Також зазначимо, що на Турчанці та її притоках, в зоні діяльності Корюківського МУВГ, знаходиться 5 руслових ставків, загальним об’ємом – 549,7 тис.м³.