Днями водогосподарники Сосницького міжрайонного управління водного господарства провели обстеження осушувальних систем «Чамарово», «Максаки» та «Домна», що знаходяться в Менському районі. Було перевірено стан наповнення меліоративних каналів та обсяг виконаних ремонтно-доглядових робіт оглядачами гідротехнічних споруд.

В ході обстеження фахівцями встановлено, що на осушувальній системі «Чамарово» води в регулюючих каналах та в водоприймачі річки Мена більше 50%. А канали на осушувальних системах «Максаки» та «Домна» наповнені на 50-60%.
Таке наповнення дає достатнє зволоження ґрунтів на прилеглих територіях. Зарегульований запас у разі виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій використовується для гасіння.

Також активно проводяться ремонтно-доглядові роботи на осушувальній системі «Смолянка». Спеціалістами Ніжинського МУВГ проведено механізоване та ручне скошування трав’яної рослинності на 15 га магістрального каналу. Також здійснено побілку руслового шлюза №6 на вищезазначеній осушувальній системі.