Спеціалісти Сосницького міжрайонного управління водного господарства на запрошення голови Волосківської сільської ради Менського району провели обстеження гідротехнічних споруд руслового ставка в центрі села.
Занепокоєння громади викликав залізобетонний лоток в тілі греблі. Талі та дощові води з часом розмили плити кріплення через що виникла загроза втратити ставок. Тож спеціалісти Сосницького МУВГ терміново визначилися з варіантами технології ремонтних робіт та обрахували їх обсяг. Наразі вирішується питання щодо виконавця ремонту та розглядається можливість залучення спеціалістів водного господарства.

Зазначимо, що на території Волосківської сільської ради знаходяться три руслові ставки загальною площею 16,6 га. Гідротехнічні споруди на ставках перебувають на балансі сільської ради, котра регулярно залучає спеціалістів водного господарства задля консультацій з питань ремонтних робіт на об’єктах інженерної інфраструктури водогосподарських систем.

В той же час в іншому районі Чернігівської області співробітниками Ріпкинської експлуатаційної дільниці були проведені роботи з приведення до ладу осушувальної системи «Придорожні смуги». Працівники дільниці виконали окоску на прилеглій до системи території.