Однією з важливих складових діяльності Деснянського БУВР є проведення екологічно-просвітницьких заходів приурочених до 22 березня — Всесвітнього дня водних ресурсів під гаслом «Вода для миру».

З метою привернення уваги громадськості до проблем водних ресурсів в Україні, особливо під час війни, коли багато наших громадян вже частково або повністю позбавлені можливості водокористування та доступу до питної води, управлінням була організована відео-конференція.

У заході взяли участь працівники водогосподарської галузі басейну Десни, студенти, учні та викладачі провідних навчальних закладів міста.

До учасників заходу звернулись начальник Деснянського БУВР Олександр Рибалка, директор навчально-наукового інституту механічної інженерії, технологій та транспорту Національного університету «Чернігівська політехніка» Сергій Цибуля та доцент кафедри екології та охорони природи Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка, методист КЗ «Чернігівський обласний науковий ліцей» Світлана Потоцька.

Заслухавши змістовні та цікаві доповіді водників, студентів і учнів з’являється впевненість, що у сучасному суспільстві молоді люди роблять свідомий вибір на користь збереження, раціонального використання та відтворення водних ресурсів у мирній Україні.