В наступному місяці відзначатиметься свято працівників водної галузі. І для нас це не лише нагода підсумувати зроблене й окреслити плани на майбутнє. А також і гарний привід познайомити вас із людьми, що присвятили цій важливій роботі більшу частину свого життя.

Так вже 37 років, з 1983 року, виконує свої професійні обов’язки у водному господарстві тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва Дзюба Леонід Анатолійович.
Народився він 30 березня 1961 року в селі Хибалівка Куликівського району. Ще з дитинства хлопцю подобалося спостерігати за батьковою роботою (той був досвідченим механізатором і бригадиром тракторної бригади в колгоспі).
Саме він і зіграв вирішальну роль у виборі сином майбутньої професії: познайомив Леоніда з технікою та підтримав його в прагненні навчатись на тракториста. Запропонував вступити до Ніжинського меліоративного СПТУ-13.

За час роботи в управлінні Леонід Анатолійович розчистив понад 50 ставків на Куликівщині. Й нині активно бере участь у роботах по обкошуванню каналів від рослинності на міжгосподарській та внутрішньогосподарській мережах, розрівнюванню кавальєрів, ремонту гідроспоруд та глибокому рихленню з метою підтримання оптимального рівня води.

Своїми здібностями, працьовитістю та принциповістю він заслужив авторитет і повагу не лише серед керівництва та колег. Так місцеві фермери, котрі час від часу замовляють платні послуги в управління, давно вже намагаються вмовити Леоніда Анатолійовича перейти до них на роботу. Адже знають, що поставлені виробничі задачі він виконує бездоганно. На стільки, що навіть не потрібно перевіряти.

Також зазначимо, що за вагомий внесок в розвиток водної галузі, сумлінну працю та професіоналізм Леонід Дзюба неодноразово нагороджувався почесними грамотами та подяками. Таким чином він є й взірцем працівника, на якого можуть рівнятися молодші колеги.