Сьогодні наша розповідь про Світлану Ткаченко — головного бухгалтера – начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Деснянського басейнового управління водних ресурсів.
Світлана Ткаченко працює у водній галузі вже 15 років. Народилася в селі Холоччя (Гомельська область), навчалася в ЗОШ №16 в Чернігові. Вибір професії не зайняв у дівчини багато часу, адже був обумовлений сімейною традицією – мама та тьотя дівчини працювали бухгалтерами. Тож Світлана вирішила вступити до Чернігівського державного інституту економіки і управління за спеціальністю «Облік і аудит».

Багато людей вважають цю професію нудною та монотонною, проте це не так. Всі ці чисельні звіти, розрахунки, документи – життя та робота управління. І саме бухгалтер забезпечує ведення бухгалтерського обліку і звітності, здійснення контролю за раціональним та ефективним використанням матеріальних, трудових та фінансових ресурсів. У цій професії кожен день щось змінюється, постійно доводиться навчатися, дізнаватися щось нове та й одразу застосовувати набуті знання в роботі.

Пані Світлана вимоглива та відповідальна, як до колег, так і до себе. Співробітники ж цінують її за справедливість, доброту та відмінне почуття гумору. Професійне виконання нею своїх обов’язків неодноразово було оцінено керівництвом, що підтверджується грамотами та подяками.

Як людина життєрадісна Світлана усім своїм колегам-водогосподарникам з різних регіонів України радить: «Кожного дня знаходьте у всьому позитив – будь це робота чи те, що вас оточує. Головне і для людини, і для фахівця – знайти баланс між роботою та особистим життям. Тоді кожен день буде продуктивним для водної галузі і принесе задоволення».