Цінністю будь-якої установи є її працівники, і особливо це стосується професіоналів своєї справи. Так і в Деснянському басейновому управлінні водних ресурсів дуже цінують своїх співробітників.
А особливої шани заслуговує начальник відділу водних відносин та басейнової взаємодії Сластьон Ольга Михайлівна. Адже небагато знайдеться людей, що на стільки глибоко знаються на своїй справі та справді присвятили їй все своє свідоме життя.

Пані Ольга народилася на Львівщині і саме там, на берегах Західного Бугу, вона змалечку милувалася характерним виходом води на заплаву. І цю дитячу любов перенесла й у доросле життя: отримала відповідну освіту в Українському інституті інженерів водного господарства, який закінчила в 1989 році за спеціальністю інженер-гідротехнік, і без вагань прийшла працювати у водогосподарську галузь.

Загалом пані Ольга працює в цій галузі вже близько 30 років, розпочавши свій шлях інженером проєктної групи у Чернігівському управлінні осушувальних систем. З 1995 року працювала в Чернігівському обласному виробничому управлінні меліорації та водного господарства, а з січня 2007 року Ольга Сластьон обійняла посаду начальника відділу водних відносин та басейнової взаємодії Деснянського БУВР, яку займає і понині.
За цей час навколо неї сформувався колектив професіоналів як в управлінні так і підвідомчих організаціях, якими пані Ольга не лише керує, а опікується та навчає.
І як сама зазначала, пишається. Адже команда водогосподарників — Світлана Заровська, Наталія Михник, Аліна Литвин, Ніна Лупинська, Антоніна Блохіна, Борисенко Іра, Леся Задерко, Оля Забіла, Юрій Бондар беручи приклад зі своєї керівниці, докладає максимум зусиль для виконання поставлених перед ними задач по збереженню, відтворенню та використанню поверхневих вод. Виїжджають на водні об’єкти, проводять обстеження водойм, підготовлюють відповідні документи тощо.

Підсумовуючи зазначимо, що Ольга Сластьон є висококваліфікованим спеціалістом, людиною, що відповідально підходить до своєї справи, що згуртувала навколо себе колектив людей, що горять своєю справою. Вона зарекомендувала себе як відповідальний досвідчений спеціаліст і керівник структурного підрозділу, що має неабияку повагу колег та авторитет в колективі. Професіоналізм пані Ольги неодноразово відзначався не лише на рівні керівництва Деснянського БУВР, а й Держводагенства, обласною радою та адміністрацією