Фахівці Деснянського басейнового управління водних ресурсів продовжують взаємодіяти з органами місцевого самоврядування щодо питань у галузі регулювання водних відносин в межах їх компетенції.

Днями начальник Сновської експлуатаційної дільниці Корюківського МУВГ провів зустріч з представником Софіївського старостату об’єднаної територіальної громади м. Сновськ. Метою спілкування було нагадати громаді про недопущення безвідповідальної господарської діяльності на землях водного фонду, як-то розорювання прибережної захисної смуги або заплавних земель.
Подібну ж зустріч провели співробітники Городнянської експлуатаційної дільниці з головою Андріївської сільської ради.

Основна задача такого спілкування – домогтися розуміння громадами, що неналежне ставлення до заплав та захисних смуг призводить до занадто швидкого поглинання ґрунтами вологи та, як наслідок, зниження рівню води в річках та каналах. Що в умовах цьогорічного спекотного літа та маловоддя останніх років стало особливим викликом для всіх громад.

Окрім того в ці ж дні спеціалісти Городнянскої експлуатаційної дільниці зустрілися з головою Лемешівської селищної ради з метою обговорення питання щодо виявлення та взяття на баланс безгосподарських гідротехнічних споруд.