Деснянське басейнове управління водних ресурсів вітає з Міжнародним днем захисту дітей, що відзначається сьогодні, 1 червня! Це свято покликане привертати увагу до проблеми дотримання прав і охорони здоров’я дітей, які навіть у наш час є одними з найактуальніших проблем у багатьох країнах.
Нам, дорослим, завжди слід пам’ятати, що діти – це такі ж самі люди – у них так само є свої бажання та права. А ще вони більш вразливі до соціальних проблем та впливу на їх здоров’я! Тож, аби краще розуміти дітей, ми маємо частіше ставити себе на їх місце та думати про те, як наші дії чи бездіяльність впливатимуть на їх думки, дії та здоров’я.
У свою чергу Деснянське БУВР щорічно проводить для дітей та шкільної молоді різноманітні просвітницькі заходи екологічного спрямування. Так і в цьому році, до Всесвітнього дня водних ресурсів було проведено конкурс малюнків для дітей та творчих колективів на тему «Цінність води». І попри те, що особливості карантинних обмежень дещо уповільнили процес вручення подарунків, знаково, що саме до Міжнародного дня захисту дітей вже всі призи знайшли своїх переможців.

Так приклад від дорослих, участь у творчих проектах, що спонукають замислюватися про глобальні проблеми, та гарна мотивація у вигляді екскурсій, персональних і колективних творчих наборів тощо з дитинства виховують правильне ставлення до довкілля, а зокрема й до водних ресурсів.