Водники Чернігівщини продовжують активно взаємодіяти з органами місцевого самоврядування, реалізовуючи державну політику з питань водного господарства, управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів, а також гідротехнічної меліорації земель та експлуатації об’єктів водогосподарського комплексу, вивчення проблемних питань водної галузі та спільного пошуку шляхів їх вирішення.

Наразі одним із пріоритетних напрямків діяльності фахівців Деснянського басейнового управління водних ресурсів є індивідуальна робота з представниками кожної з громад та виїзди на водні об’єкти й об’єкти інженерної інфраструктури водогосподарського комплексу.

Загалом з початку поточного року спільні робочі зустрічі та наради з питань водної сфери пройшли територіально в 21 районі Чернігівської області. Участь у них взяли представники 24 сільських рад та ОТГ.

Відтак, за результатами попередніх домовленостей було створено 15 комісій з обстеження безгосподарських гідроспоруд, до складу яких були включені й спеціалісти Деснянського БУВР. Членами зазначених комісій проводилися виїзди-обстеження з виявлення та взяття в подальшому на облік безгосподарських гідротехнічних споруд (котрі мають статус «власник не встановлений») на водоймах і в складі внутрішньогосподарської меліоративної мережі.

На теперішній час триває робота з органами місцевої влади по інвентаризації та визначенню фактичного стану водних об’єктів з метою їх належного використання та збереження.