«Реорганізація – важка процедура для всіх, але в умовах сьогодення необхідна та неминуча. Найважливіше, роботу з оптимізації провести якісно та максимально безпечно для всіх співробітників», – розпочинаючи процес оптимізації відмітила начальник управління Наталія Грудницька.

Так, на підставі наказу Держводагентства від 03.12.2019 № 741 «Про реорганізацію Чернігівського МУВГ» та у зв’язку із введенням в дію нового штатного розпису Деснянського БУВР, затвердженого в.о. Голови Держводагентства від 14.01.2020, до штату управління приєднано Чернігівське міжрайонне управління водного господарства. Важливо відмітити, що трудові відносини з більшістю співробітників продовжуються, але вже з урахуванням змін та нововведень.

Отже, з 01 квітня у складі Деснянського БУВР діють три експлуатаційні дільниці:

Козелецька експлуатаційна дільниця (зона діяльності — Козелецький, Бобровицький райони Чернігівської області). В разі виникнення запитань звертайтесь за адресою: смт. Козелець, вул.. Соборності, 114, тел.: (код 04646) 4-20-75.

Городнянська експлуатаційна дільниця (зона діяльності — Городнянський район Чернігівської області). В разі виникнення запитань: м. Городня, вул.. Троїцька, 116, тел.: (код 04645) 2-33-46, e-mail: ed2.gorod.ed2@ukr.net.

Чернігівська експлуатаційна дільниця (зона діяльності — Куликівський, Ріпкинський, Чернігівський райони Чернігівської області). В разі виникнення запитань: м. Чернігів, проспект Миру, 233, тел.: (код 04622) 5-30-94.

Відповідно, на сьогодні виконання покладених завдань та функцій у межах Чернігівської області управління здійснює також і через Борзнянське, Корюківське, Ніжинське та Сосницьке МУВГ.