Термін прийняття звітів про використання води за формою № 2ТП – водгосп (річна) добігає кінця. Ви ще можете встигнути подати його до 1 лютого включно.

Тим часом, спеціалісти Деснянського БУВР вже готові поділитися попереднім аналізом отриманої інформації по скидах забруднених стічних вод на території Чернігівщини.

Отож, найбільшим водокористувачем області, який скидає забруднені стічні води в поверхневі водні об’єкти, є Комунальне підприємство «Чернігівводоканал». Об’єм скиду стічних вод даного підприємства складає 90 % від загального обсягу, скинутого у поверхневі води регіону.

Варто відмітити, що у минулому році порівняно з 2018 роком КП «Чернігівводоканал» зменшив скид забруднених стічних вод майже на 20 %. Із загального об’єму його скиду 17 % складають нормативно очищені стічні води, 83 % – недостатньо очищені.

Оцінюючи показники забруднюючих речовин, які потрапляють в поверхневі водні об’єкти разом зі стічними водами підприємства, показник фосфатів перевищує гранично-допустиму концентрацію у 1,2 рази. Решта забруднюючих речовин не перевищують встановлену гранично-допустиму концентрацію.

#ДБУВР #Чернігів #Чернігівводоканал #звіт #скидистічнихвод #роботавідділів