Сьогодні спеціалісти Борзнянського міжрайонного управління водного господарства провели робочу зустріч із головою Комарівської об’єднаної територіальної громади. Під час якої обговорювалися наявні на території ОТГ водні об’єкти та гідротехнічні споруди, їх кількість і розташування. Повідомлено про вже розроблений проєкт з розчищення ділянки річки Смолянка.

Також на зустрічі підіймалося питання компетенції органів місцевого самоврядування в галузі водних відносин, проведення інвентаризації ГТС, побудованих на водних об’єктах та меліоративній мережі, котрі нині є безгосподарськими. Громаді було запропоновано створити при виконкомі сільської ради комісію по виявленню таких об’єктів інженерної інфраструктури із залученням спеціалістів Борзнянського МУВГ.

В іншому ж міжрайонному управлінні водного господарства, а саме Корюківському — днями активно проводились доглядові роботи на річці Убідь. Здійснено обкошування трав’яної рослинності, очищено плити кріплення від наносів та підготовлено їх до фарбування вапняною сумішшю.