До найекологічнішого заходу Чернігівщини – Дня Десни – Деснянське басейнове управління водних ресурсів за підтримки громадської організації «За відродження Десни» оголосило екологічні конкурси для дітей, шкільної молоді та дорослих.

 

Дитячий творчий еко-конкурс «Я – дитина, збережу краплину».
Щоби допомогти річці, біля якої ти живеш та привернути увагу дорослих до проблем водойм, візьми участь у конкурсі «Я – дитина, збережу краплину». І ти матимеш можливість виграти один з чудових призів від ГО «За відродження Десни»: смарт-годинник чи пенніборд.

Правила конкурсу прості:
1) Тобі має бути 5-12 років.
2) На березі річки (Десни, або будь-якої її притоки) проведи прибирання ділянки її берегової лінії від сміття (долучай до цього дорослих та сім’ї друзів).
3) Із зібраного матеріалу (побутового сміття: поліетилену, пластику, паперу тощо) створи композицію у вигляді мешканця водойми – справжнього чи уявного, річкового чи морського (риби чи русалки, рака чи кита). Зроби фото того, що вийшло в фіналі. А також збережи саму інсталяцію до завершення конкурсу.
4) Надішли фотографію своєї інсталяції (свого доробку) в готовому вигляді, а також коротку розповідь про себе (твоє ім’я, звідки ти, де навчаєшся, чим захоплюєшся, контакти — як з тобою зв’язатися) на електронну пошту за адресою dbuvr.zmi@gmail.com до 30 серпня (включно) цього року.

«Пошир енергію Десни»
Перед учасниками цього конкурсу стоїть цікаве завдання – за допомогою фотографії передати, поширити енергію Десни та її приток, показавши що на цих водоймах буяє життя та можливий активний відпочинок. Таким чином привернувши увагу до річок і необхідності берегти їх, як для себе, так і для наступних поколінь.
Якщо тобі 18 або більше років, ти любиш активний відпочинок на Десні чи її притоках і любиш фотографувати, тоді бери участь у нашому фотоконкурсі «Пошир енергію Десни»!
Зроби фотографію, що найбільше передає або створює настрій активного та екологічного відпочинку на цих водоймах, заряджає позитивом й енергією та надійшли її нам! І матимеш змогу виграти один з двох крутих призів від ГО «За відродження Десни» – сертифікат на стрибок на мотузці з пішохідного мосту через Десну чи сплав на байдарках.

Умови фотоконкурсу «Пошир енергію Десни!»:
1) Тобі має бути 18 або більше років.
2) Створи фотографію, на якій буде показано, як ти сам або з друзями активно та екологічно відпочиваєш на Десні чи одній з її приток на Чернігівщині. Фотокартка може бути знята, як на воді так і на березі водойм. Спорт, ігри, танці, що завгодно – ми не обмежуємо твоєї фантазії! (Наголошуємо: дотримуйся правил безпеки біля водойм і не вчиняй небезпечних дій, що можуть нашкодити тобі чи іншим).
3) Виклади це фото у себе на сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» з кришмітками #ДеньДесни2020 #ПоширЕнергіюДесни та надійшли нам посилання на нього, а також коротку розповідь про себе (твоє ім’я, звідки ти, де навчаєшся/працюєш, чим захоплюєшся, свої контакти – як з тобою зв’язатися) на електронну пошту за адресою dbuvr.zmi@gmail.com до 30 серпня (включно) цього року.
4) 31 серпня розпочнеться фінал – організатори конкурсу опублікують на сторінці цього заходу вибірку учасників-фіналістів (від 4 до 10 учасників, в залежності від загальної кількості надісланих на конкурс робіт).

«Мій еко-влог»
Тобі від 13 до 17 років, ти любиш відпочивати біля води, тобі подобається, коли водойма та її берег чисті? Знаєш, наскільки важлива для життя не тільки людей, а й усіх живих істот і рослин вода? Розумієш, що слід берегти річки від забруднення? Хочеш привернути більше уваги оточуючих до питання збереження природи загалом і водних ресурсів зокрема? Покажи це у своєму короткому відео та надійшли його на конкурс, і матимеш змогу виграти один з двох крутих призів від ГО «За відродження Десни» – блютуз-колонку чи блютуз-навушники.
Умови відеоконкурсу «Мій еко-влог»
1) Тобі має бути 13-17 років.
2) Запиши коротке відео (від 15 до 35 секунд, дозволяється монтувати його з кількох частин) зі своєю участю на березі річки Десна або будь-якої її притоки та покажи власний приклад екологічного, дбайливого ставлення до водойм Чернігівщини. Зверни уваги, організатори конкурсу не обмежують твою творчість конкретним завданням. А навпаки закликають тебе проявити фантазію та кмітливість, задаючи тобі лише тему відеоролику. (Також наголошуємо дотримуватися правил безпеки біля водойм і не вчиняти небезпечних дій, що можуть нашкодити тобі чи іншим)
3) Виклади це відео у себе на сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» з кришміткою #ДеньДесни2020 #МійЕкоВлог та надійшли нам посилання на нього, а також коротку розповідь про себе (твоє ім’я, звідки ти, де навчаєшся, чим захоплюєшся, свої контакти – як з тобою зв’язатися) на електронну пошту за адресою dbuvr.zmi@gmail.com до 30 серпня (включно) цього року.

 

Наголосимо, що 31 серпня розпочнеться фінал – організатори конкурсу опублікують на сторінці цього заходу вибірку учасників-фіналістів (від 4 до 10 учасників, в залежності від загальної кількості надісланих на конкурс робіт).

Фінал триватиме до 4 вересня (включно) цього року. Протягом цього часу відео учасників змагатимуться за два призи. Одного переможця, що отримає блютуз-колонку, визначить журі конкурсу, а другого, котрий отримає блютуз-навушники, оберуть користувачі мережі «Фейсбук» за допомогою вподобайок (лайків). Тож запрошуйте своїх друзів поставити вподобайку відео, що будуть викладені на сторінці цього заходу.
А 5 вересня організатори конкурсу оголосять переможців конкурсу «Мій еко-влог», присвяченого Дню Десни.

Довідково:
День Десни – екологічний івент заснований за ініціативи Деснянського басейнового управління водних ресурсів та ГО «За відродження Десни», за підтримки Державного агентства водних ресурсів України, Чернігівської ОДА та громадської ради при Держводагентстві.