13 червня цього року, при виконанні своїх обов’язків з огляду гідротехнічних споруд, провідним інженером з використання водних ресурсів Прилуцької експлуатаційної дільниці було виявлено, що на одному з каналів о/с Ромен (між селами Грицівка та Рябухи Талалаївської територіальної громади) порушена цілісність гідротехнічної споруди. А саме було викрадено надовб (залізобетонний сигнальний стовпчик).
Однак, завдяки оперативній роботі фахівців Деснянського БУВР, викрадений елемент було швидко знайдено. Як виявилося, його тракторною технікою викорчував і приволік на своє подвір’я один з місцевих жителів.
Зазначимо, що такі елементи конструкції призначені для визначення меж проїжджої частини гідротехнічних споруд. І їх зникнення може наражати на небезпеку – не дотримуючись меж проїжджої частини, транспортний засіб може з’їхати в канал.
На жаль, такі події свідчать про те, що в час, коли одні дбають про водогосподарську систему, знаходяться й ті, кому власний інтерес важливіший не лише за довкілля, а й за безпеку співгромадян.