Цього тижня, а саме 18 вересня, відзначається Міжнародний день чистих берегів, покликаний привернути якомога більше уваги громадськості до глобальної проблеми засмічення водойм. Адже з кожним роком все більше сміття потрапляє у водні об’єкти, захаращуючи та отруюючи їх.

За традицією працівники Деснянського басейнового управління водних ресурсів щорічно беруть участь у акціях присвячених Міжнародному дню чистих берегів, влаштовують інформаційні заходи та прибирання територій.

Так і цьогоріч протягом тижня на кількох локаціях уздовж берегів водойм басейну Десни було влаштовано масштабні екотолоки, до яких пропонували долучитися всім бажаючим.

Загалом було зібрано кілька тисяч літрів побутового сміття та ліквідовано кілька стихійних сміттєзвалищ на берегах річок. Це, на жаль, свідчить про те, що серед нас є громадяни екологічно несвідомі, які не бережуть ті багатства, котрими з нами ділиться природа. Однак багато й тих, хто долучається до екологічних заходів, як-то прибирання та просвітницька діяльність і допомагає таким чином зберігати річки не лише для себе, а й для наступних поколінь.

Загальноукраїнська акція #ЯПРИБРАВ_ТВОЯЧЕРГА4 триватиме до 30 вересня. Деснянське БУВР запрошує громадян активно до неї долучатися (інформацію щодо цього ви можете знайти в публікаціях на офіційній сторінці управління у соціальній мережі Фейсбук).