Чому збереження біорізноманіття заболочених територій є важливим питанням для всього людства — говорили сьогодні спеціалісти Деснянського БУВР з еко-свідомими студентами та викладачами Коледж транспорту та комп’ютерних технологій (ЧНТУ).

Круглий стіл до Всесвітнього дня ВБУ, проходив під темою «Водно-болотні угіддя і біорізноманіття». Тому водогосподарники звернули увагу присутніх на болота, як середовище існування різноманітних видів рослин і тварин. Розповіли про найбільш заболочені території Чернігівщини, їх значення у формуванні клімату та житті людства в цілому.

Студенти першого курсу також активно підготувалися до теми заходу: відео про роль боліт, презентація про ВБУ міжнародного значення та Рамсарську конвенцію, виступи про найбільші болота України.

Підсумовуючи, отриману інформацію закріпили невеликою тематичною вікториною, з цікавими та корисними брендованими подарунками від управління.

Дякуємо колективу коледжу за підтримання наших еко-ініціатив та виховання такого екологічно свідомого покоління. Майбутнє всієї планети формується вже сьогодні!

#ДБУВР #водноболотніугіддя #біорізноманіття #Чернігів #болотаЧернігівщини #екологічневиховання #ДеньВБУ