До Всесвітнього дня водних ресурсів Деснянське басейнове управління водних ресурсів оголошує конкурс дитячого малюнку «Цінність води».

Прийняти участь у конкурсі мають змогу школярі та творчі студії з усієї Чернігівської області. Вікова категорія учасників – 5-9 класи.

Конкурс проводиться у двох номінаціях: індивідуальний малюнок та колективний плакат. Кожен учасник/колектив може подавати лише одну конкурсну роботу. Малюнки повинні відповідати таким тематикам:

Яку роль відіграє вода у вашому домі або в школі;

Для чого ви використовуєте найбільше води;

Яку роль відіграє вода в ваших культурних традиціях;

Як вода впливає на їжу, яку ви споживаєте;

Щоб ви змінили у ситуації з водою у вашому регіоні;

Що для вас означає вода;

Чому вода важлива для вас;

Яку роль буде грати вода у вашому майбутньому.

Умови участі дуже прості:

  1. У номінації «індивідуальний малюнок» беруть участь індивідуальні творчі роботи у вигляді малюнку у форматі А4 або А3.
  2. У номінації «колективний плакат» беруть участь колективні роботи груп учасників кількістю від 5 до 15 осіб, представлені у вигляді плакату у форматі А1.
  3. Малюнок або плакат потрібно доповнити невеликим описом українською мовою (обсягом до 1 сторінки формату А4).
  4. Конкурсні роботи попередньо приймаються в електронному вигляді (фото або скан малюнка) за адресою dbuvr.zmi@gmail.com із зазначенням назви файлу: прізвище учасника_номінація (Іваненко_малюнок) або прізвище керівника_номінація (Петренко_плакат), тема листа – «На конкурс», до 19 березня 2021 року включно.
  5. В листі необхідно вказати наступні контактні дані: для номінації «індивідуальний малюнок» – ПІБ учасника, вік, клас, навчальний заклад та контактний номер телефону; для номінації «колективний плакат» – ПІБ керівника колективу, ПІБ учасників, вік, клас, навчальний заклад та контактний номер телефону керівника.
  6. Обов’язково необхідно надіслати до Деснянського БУВР оригінал конкурсної роботи на адресу проспект Перемоги, 39а, Чернігів, Чернігівська область, 14000. Конкурсні роботи не повертаються.

Роботи будуть розміщені на офіційній сторінці управління в соціальній мережі Фейсбук. Також Деснянське БУВР залишає за собою право використовувати конкурсні роботи для популяризації екологічних знань.

Конкурс стартує 1 березня 2021 року і триватиме до 19 березня 2021 року.

Переможці будуть визначені компетентним журі 22 березня 2021 року та оголошені на офіційному сайті Деснянського БУВР.

Переможці (у кожній з двох номінацій 1, 2, 3 місця) будуть нагороджені цінними подарунками. Такими, як екскурсія до Водно-інформаційного центру (Музею води), набори для творчості, шкільне приладдя тощо.

За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном (0462) 677-577.