Сьогодні,18 грудня, в рамках проєкту «Водна ініціатива плюс для Східного партнерства» виконавчий секретар басейнової ради Десни та Верхнього Дніпра Ольга Сластьон та фахівці Деснянського басейнового управління водних ресурсів взяли участь у вебінарі з питань підготовки проєкту Плану управління річковим басейном Дніпра (до якого відноситься й суббасейн річки Десна в Чернігівській області).
Захід був спрямований продемонструвати досягнення проєкту Водної ініціативи ЄС плюс для країн Східного партнерства (EUWI +) та українських колег щодо результатів роботи над ПУРБ, і тим самим підтримати Європейський Союз як надійного довгострокового партнера в галузі управління водними ресурсами для України.
Результати співпраці сприяють імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у галузі якості води та управління водними ресурсами, а саме – вимог Водної рамкової директиви ЄС. Україна прогресує у процесі адаптації законодавства, зокрема, узгоджуючи національну політику та стратегії з ВРД ЄС, а також практичного впровадження.