Сьогодні спеціалісти Деснянського басейнового управління водних ресурсів разом із керівницею управління Наталією Грудницькою взяли участь у семінарі «Економічний аналіз водокористування для підготовки планів управління річковими басейнами: приклад Дніпра та Дону», що відбувся в рамках проєкту «Водна ініціатива плюс Європейського Союзу для країн Східного партнерства».

За допомогою експертів та фахівців Державного агентства водних ресурсів учасники семінару вивчили новітні підходи до виконання економічного аналізу для планів управління річковими басейнами та алгоритму дій з підготовки розділу «Економічний аналіз водокористування» з роз’ясненням змісту наповнення на прикладі практичних вправ.

Навчальний семінар проходив у форматі відеоконференції. Він був адресований спеціалістам, які займаються питаннями управління водними ресурсами та відповідатимуть за розробку планів управління річковими басейнами. Подібні семінари мають регулярний характер, адже такі заходи — запорука високого професіоналізму сучасних водних менеджерів.