Сьогодні представники Сосницького міжрайонного управління водного господарства Роман Шмотько та Марина Блохина взяли участь у робочій нараді, що проходила у Сосницькій районній державній адміністрації.

З головою та спеціалістом Сосницької РДА обговорювалися питання щодо активізації роботи районних комісій з передачі у комунальну власність внутрішньогосподарських меліоративних систем. Присутніми сторонами було вирішено, що існує необхідність уточнення наявності на балансі сільських рад зазначених меліоративних фондів. У разі відсутності – спільно з фахівцями Деснянського БУВР провести обстеження та інвентаризацію меліоративної мережі. Після чого опрацювати питання передачі меліоративних систем у комунальну власність.

Також триває співпраця спеціалістів Ніжинського міжрайонного управління водного господарства з місцевими громадами. Днями начальник Смолянської експлуатаційної дільниці Станіслав Черпіта мав робочу зустріч із представниками Вертіївської ОТГ, на якій обговорювалися питання передачі об’єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем у власність громади. Аналогічна зустріч була проведена минулого тижня й з представниками Мринської ОТГ.