Вітаємо всіх зі святом «Всесвітній день водних ресурсів» та наголошуємо, що вода – основа життя на нашій Планеті, нам необхідно навчитися цінувати її та дбати про екологію Землі, щоб не втратити те, завдяки чому ми існуємо!

Деснянське БУВР традиційно долучилося до цього свята й провело тематичну відеоконференцію для студентів Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, Національного університету «Чернігівська політехніка» та учнів КЗ «Чернігівський обласний науковий ліцей» Чернігівської обласної ради.

Фахівці управління та запрошені доповідачі презентували інформаційні матеріали та доповіді щодо стану і якості поверхневих водних ресурсів, їх охорони, відтворення та проблем в сфері водопостачання Чернігівської області.

Окрім того, сьогодні  на березі річки Остер в місті Ніжин для учнів ЗОШ №11 проведено інтерактивний захід, на якому школярі дізналися більш детально про рідну річку, побачили її стан та отримали цінні знання.

Для школярів молодшої ланки Прилуцького ліцею №14 проведено пізнавальний урок на тему «Все починається з води», на якому обговорили значення води на Землі та способи її збереження.

Сьогоднішні заходи – це спільні кроки на благо збереження та ефективного управління водними ресурсами. І тільки спільно з екологічно активною та свідомою молоддю можливо змінити стан наших водойм та діяти в унісон зі світовою спільнотою щодо подолання викликів та проблем, пов’язаних з водною кризою.